Duchové

29. června 2015 v 16:09 | Tesa |  Nadpřirozené bytosti 4
Výsledek obrázku pro the sims 4 ghosts


JAK ZÍSKAT DUCHA?

Jednoduše, buď necháte zemřít simíka, nebo si ducha můžete stáhnout z galerie:)

Když váš simík zemře, nechte si na pozemku jeho urnu, či hrob. Po nějaké době (někdy to trvá klidně i simí týden) se duch zjeví a začne vám dělat v domě chaos. Pokud se duch stále neuráčí ukázat, pomáha nechat simíky truchlit nad jeho hrobem (urnou). Když se duch ale konečně ukže, je nehranou postavou (NPC).

Chcete-li mít ducha ve své domácnosti, zlepšete si s ním vztah, a brzy se vám ukáže nabídka Pozvat do domácnosti.

EMOCE

Duchové mají emoce jako normální živí simíci. Jejich emoci lze poznat podle duchovy barvy, která se mění. Je to u duchů novinka, jelikož barva ducha záležela na jeho způsobu smrti.

LZE NĚJAK DUCHA PŘIVÉST ZPĚT K HMOTNÉMU ŽIVOTU?

Ano! Stačí když váš duch sní ambrózii, nebo pokud máte kolekci Romantická zahrada, můžete si ve studni přání přát simíka oživit. Také je tu ještě jedna možnost, a to pomocí Knihy života.
  • Abyste mohli simíka oživit pomocí knihy života, musí mít některý ze simíků 10. úroveň v dovednosti psaní. Pokud si nechcete poctivě a zdlouhavě vylepšovat dovednost, můžete si pomoci cheatem. Seznam cheatů máte TADY.
    Pak je ještě potřeba dokončit aspiraci Autor bestsellerů. A nakonec už napsat knihu pomocí počítače. :)


JAK SE DUCHA ZBAVIT?

Pokud vás už duch přestal bavit a chcete se ho zbavit, stačí jednoduše kliknout na hrob, a zvolit Vypustit duši do podsvětí. A pokud nechcete na pozemky ani jeho hrob/urnu (Mě strašně štve, když mají simíci na pozemku hrob/urnu, jsou neustále smutní - protože chodí v jednom kuse truchlit. A to se děje i když za rodinu nehraji. Když jsem např. upravila pozemeh Gothů, aby měl zahrady posetou hroby, chodili stále smutní), jednoduše klikněte na prázdný hrob/urnu (nesmí obsahovat ducha) a vyberte možnost Zničit.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.