Perfektní patio

30. června 2015 v 14:43 | Tesa |  Dodatky, DLC a kolekce 4
Výsledek obrázku pro the sims 4 perfektní patioVaši Simíci už vyrazili do přírody. Pořádně se obuli do práce. Zapařili si na přepychových večírcích. Všechno to sice zní jako zábava, ale je to také dost vyčerpávající. Co takhle trochu odpočinku?

Kolekce Perfektní patio dává Simíkům k dispozici všechno, co budou potřebovat k vytvoření báječného venkovního odpočinkového prostoru. K dispozici je nový gril a venkovní bar, u kterých se Simíci mohou občerstvit, a také nábytek a dekorace, které zahrádce vašich Simíků dodají stylový a neokoukaný vzhled. Nechybí ani nové plavky, účesy a každodenní oblečení pro Simíky, kteří chtějí odpočívat na sluníčku.
Nejzajímavějším objektem, který nová kolekce přináší, je úplně nová vířivka! Může se do ní usadit až osm Simíků najednou (a to včetně dětí - úplně poprvé v historii The Sims). Ve vířivce na vás čeká spousta zábavy. Ještě zajímavější to bude, když si Simíci vířivku vylepší o rádio a aromaterapii. Jasně, posedávání v příjemně teplé vodě je zábavné, ale když vám k tomu hraje parádní hudba a cítíte příjemné vůně, je to opravdu něco. Tak si to hezky užívejte.
Zdroj: www.thesims.com
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.