Přepychový večírek

29. června 2015 v 16:26 | Tesa |  Dodatky, DLC a kolekce 4
Výsledek obrázku pro the sims 4 přepychový večírekHráči, kteří sérii The Sims znají, vědí, že kolekce v minulosti obsahovaly nové oblečení a nábytek zaměřený na jedno konkrétní téma. Kolekce pro The Sims 4 jsou jiné: přináší totiž také nové herní možnosti.

Pojďme se tedy podívat konkrétně na Přepychový večírek.
Kolekce Přepychový večírek se točí hlavně kolem luxusu, červených koberců a pařby ve správné společnosti až do rána a se vším všudy. Kolekce obsahuje parádní šaty, obleky, make-up a doplňky pro Simíky ve tvém sousedství. Místo konání můžete vyladit pulzujícími, zářícími a stylovými objekty, jako je nový bar, sochy a parádní osvětlení, které se skvěle hodí do všech barů a náleven v širokém a dalekém okolí.
Kolekce The Sims 4 Přepychový večírek přináší dva báječné nové herní předměty, které vám umožní uspořádat opravdu fantastický večírek. Prvním je stolek na pohoštění, který můžete naplnit libovolným jídlem ze hry nebo novými chuťovkami. Nikdo by přece neměl pařit s prázdným žaludkem. Druhým předmětem je nová fontána na jídlo a pití, kterou můžete postavit na stůl na pohoštění. Z vrcholku mohou proudit nejrůznější pochoutky, třeba hustá a dekadentní čokoláda (skvěle se hodí k jahodám) nebo spousta dalších lahůdek. Simíci s kulinářským a mixologickým nadáním se vyřádí do sytosti a na své si přijdou dokonce i Simíci, kteří mají rádi neplechu.
Na novou kolekci se moc těšíme. Doufáme, že se těšíte i vy. Dnes rozesíláme pozvánky a večírek začíná příští týden. Sezvěte všechny své kamarády, kteří se vyžívají ve stylu, a společně vyrazte na přepychový večírek.

Zdroj: www.thesims.com
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.