Únik do přírody

29. června 2015 v 15:52 | Tesa |  Dodatky, DLC a kolekce 4
Výsledek obrázku pro the sims 4 únik do přírodyThe Sims 4 Únik do přírody je tady! Přináší nová místa, spousty nových herních možností, předmětů, aktivit a v neposlední řadě také úplně novou dovednost! Bez ohledu na to, jakým stylem hrajete, najdete v tomto balíčku něco zajímavého!

Výsledek obrázku pro the sims 4 outdoor retreat

Tohle je šest nejlepších věcí, které byste měli vědět:
1. Vydejte se na úplně nové místo: Simíci si teď mohou odpočinout od každodenní dřiny na čerstvém lesním vzduchu Žulových kaskád. Mohou si vyrazit do hlubokého lesa, kde na ně čekají nová překvapení, jako jsou například nebezpečné, ale také zázračné bylinky, nebo třeba nové druhy hmyzu. Snad se vaši Simíci brouků neštítí.
2. Postavte si dokonalé tábořiště: k pořádnému čundru patří také pořádná výbava. Pořiďte Simíkům stan a oblékněte je do nového tábornického oblečení. Simíci, kteří dobrodružství moc nemusí, si mohou stan postavit třeba doma na zahradě.
3. Užívejte si jedinečné venkovní aktivity: odpočiňte si při sledování hvězd a nechte své Simíky popustit uzdu představivosti. Zaházejte si podkovy a vydejte se na túru po národním parku nebo zkuste najít poustevníka, který prý žije kdesi v hlubinách lesa.
4. Sesedněte se kolem ohniště: dopřejte svým Simíkům opečené maršmeláky a vyprávějte si u táboráku duchařské historky a dobrodružné příběhy. Hoďte nohy nahoru a dejte si něco dobrého z úplně nové přenosné chladničky.
5. Staňte se bylinkáři a připravujte exotické elixíry: naučte své Simíky bylinkářství a namíchejte s nimi užitečné směsi, které odpudí hmyz nebo ukonejší vystresované Simíky. Tato nová dovednost také Simíkům pomůže rozpoznat, které volně rostoucí rostliny jsou jedlé, a které naopak jedovaté.
6. Medvědí kostýmy: zážitky s balíčkem The Sims 4 Únik do přírody završí medvědí kostýmy. Je to skutečně tak. Máme na mysli přesně ty velké a chlupaté medvědy, kteří vám vtrhnou do tábora, když tam necháte povalovat jídlo. Jen si představte, kolik zábavy si Simíci užijí, když se v takovém kostýmu projdou po tábořišti. Dokonce si ho můžete vzít domů a rozpoutat s ním neplechu i tam!
Dopřejte svým Simíkům trochu čerstvého vzduchu a vyrazte s nimi na výlet do divočiny, na který jen tak nezapomenou. Z tohoto herního balíčku máme velikou radost a už se nemůžeme dočkat příběhů, které s jeho pomocí vytvoříte!
Zdroj: www.thesims.com
 


Komentáře

1 anett33 anett33 | 13. září 2015 v 11:00 | Reagovat

Tohle je dobrej dodatek 8-)  A i tenhle blog :-D

2 Tesa Tesa | Web | 13. září 2015 v 11:39 | Reagovat

Jsem moc ráda že se ti tu líbí:)
A Únik není dodatek, nýbrž DLC:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.