Mimozemšťané TS4

10. října 2015 v 15:28 | Tesa |  Nadpřirozené bytosti 4Pokud hrajete za mimozemšťana, klasický plumbob má kolem sebe kovový "opasek" s futuristickými znaky.


Mimozemšťané přibyli s dodatkem Hurá do práce.

TVORBA MIMOZEMŠŤANA


Úplně poprvé (Bez použití cheatu, či stažení módu), máme možnost si vytvořit svého vlastního mmozemšťana v CAS (Pro ty co neví - CAS = Create a Sim/ Tvorba simíka).


Když si vytváříme svého vlastního mimozemšťana, máme na výběr z několika barev očí, a pokožky. Mimozemšťané v The Sims 4 tedy poprvé za celou svou historii nemusí být jen zelení a černoocí. Chcete-li mít fialového mimozemšťana, tak můžete.Za to s oblečením to není již tak slavné. Mimozemšťané mají na výběr jen ze 2 kusů oblečení. (Po aktualizaci ovšem přibyla možnost, aby mimozemťan mohl nosit oblečení pro normální simíky, a mít i vlasy)Dále je hra obohacená o spoustu mimozemského make-upu.ŽIVOT MIMOZEMŠŤANA NA PLANETĚ ZEMI


Jestliže jste si již vytvořili svého vysněného ''ufounka'', nastal čas s ním prozkoumat okolí. Nastěhujte ho tedy na nějaký pozemek. Jako mimozemšťan máte stejné interakce jako normální simík. Ovšem jsou tu i nějaké navíc.

PŘEVLEK - Toto je v celé sérii TS novinka. Aby mimozemšťané lépe zapadli, mohou si vytvořit svůj vlastní převlek (Lidskou podobu). Stačí kliknout ''sám na sebe'', a vybrat možnost ''Přestrojit se''.


Mně osobně se tyto automatické vzhledy nelíbí, a tak, pokud si chcete podobu pozměnit, vyberte možnost ''Upravit převlek''. Hra vás hodí zpet do CAS.Pokud jste si tedy lidskou podobu svého mimozemšťana předělali k obrazu svému, je načase jít zkoumat terén.


Seznamte se třeba s nějakým kolemjdoucím, a všimněte si, jaké má mimozemšťan interakce navíc.


VCÍTĚNÍ - Vyberete-li tuto možnost, mimozemšťan se vcítí do osoby, a získá stejnou náladu, jako dotyčný simík.
ANALYZOVÁNÍ OSOBNOSTI - Pokud vyberete tuto možnost, váš mimozemský simík zjistí všechny vlastosti dotýčného simíka.

A když náhodou narazíte na nějakého další mimozemšťana v převleku, ukáže se vám u něj interakce ''Tajné potřesení rukou''.
ÚNOS MIMOZEMŠŤANY

Hrajete-li za obyčejného simíka (muž), může se stát, že váš simík spatří zeleně světélkující ''oblak''. Půjde ho zkoumat, a bude unesen mimozemšťany. Nemějte však strach, po chvíli vám bude simík opět navrácen zpět, avšak může se stát, že bude obohacen o mimozemské miminko, které se mu brzy narodí:)
Pozn. To že je simík těhotný zjistíte podle jeho náladovek.


JAK PŘIVOLAT MIMOZEMŠŤANY


Existují 2 způsoby, jak přivolat mimozemšťany

1) Abyste mohli přivolat mimozemšťany, musí váš simík pracovat jako vědec. Ve vědecké kariéře se mu po čase odemkne možnost vytvořit satelit, díky kterému je možné přivolat mimozemšťany, nebo dokonce chytit televizní mimozemský signál - díky tomu se budete se svými simíky moci koukat na ufounské sitcomy.


2) Pokud nechcete jít zdlouhavou, ale za to jistější cestou, můžete jednoduše nechat simíka neustále sledovat oblohu přes Observatoř (to je ten obří dalekohled). Po nějaké době vás unesou mimozemšťané.

PLANETA SIXAM

O planetě Sixam se dozvíš TADY.

MIMOZEMŠTÍ POTOMCI


Když se tedy vašemu simíkovi narodí malý ufounek, objeví se vám možnost poslat ho na domovskou planetu (Sixam). Takže pokud vám váš mimozemský potomek narušil vaše plány v hraní, můžete se ho takto zbavit - bohužel se z něj nestane NPC (Kdyby jste se chtěli později podívat na planetu jak se mu daří), ale hra ho smaže.

Když máte ale 2 své mimozemšťany, a dáte možnost ''Pokusit se o dítě'', je vysoce pravděpodobné, že neotěhotní jen mimozemšťanka, ale i její mimozemšťanský partner:)

 


Anketa

V jakém díle se vám nejvíce líbí mimozemšťané?

TS2
TS3
TS4

Komentáře

1 Mikki Mikki | 10. října 2015 v 15:37 | Reagovat

Moc pěkný článek v ts4 se mi líbí ufo nejvíc ze všech dílů

2 Luxík Luxík | Web | 30. srpna 2018 v 16:25 | Reagovat

Jako vždycky: hodně obrázků, důležité informace, přehlednost - dobrý :-)
Jenom mám dotaz: Mám mimozemšťanku a ta většinou chodí mezi normální simíky v přestrojení. Když jsem ale zkusila ji "zbavit se převleku" tak každý simík v okolí měl naštvanou náladu a pokusy o navázání kontaktů byly marné. Samozřejmě, když jsem ji zase přestrojila, tak se všichni uklidnili a všechno šlo normálně ale vrtá mi hlavou proč jsou všichni z ní tak nakrknutí :-?

3 Tesa Tesa | Web | 31. srpna 2018 v 14:54 | Reagovat

[2]: Normálně by se toto dít nemělo. Asi jde o nějaký bug.
Většinou simíkům vyskočí náladovka, že jsou překvapeni zjištěním, že je dotyčný simík ve skutečnosti mimozemšťan a ne člověk. Ovšem po pár hodinách zmizí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.