Testovací cheat v The Sims 4

25. září 2016 v 16:58 | Tesa


Testovací cheat: testingCheats true (false - vypnout)

Testovací cheat je velmi užitečný. Funguje ať už samostatně, nebo jako ''spoušteč'' pro jiné cheaty. (u nějakých cheatů je potřeba nejdříve zapnout testovací, jinak se neaktivují). Proto doporučuji si zapnout testovací cheat ihned po zapnutí hry. :)cas.fulleditmode

Když máte aktivovaný testovací cheat, pomocí výše zmíněného cheatu budete moci upravovat již vytvořeného simíka (včetně tváře, vlastností, těla... prostě všeho, co je jinak zamčeno)


Další cheaty najdeš TADY. Pokud ti nějaké nepůjdou bez aktivace Tes. cheatu, aktivuj ho.


CO CHEAT VŠECHNO UMÍ?

1. Podržením klávesy SHIFT, a součastného kliknutím na simíka se vám zobrazí nabídka.


Upravit v nástroji vytvořit Simíka - Simík se dostane do CAS (Create A Sim - Nástroj tvorby simíka). Pokud ovšem nezadáte cheat cas.fulleditmode, budete moci upravovat jen to, co jde běžně ve skříni/zrcadle

Obnovit objekt (Ladění) - Restartuje simíka

Sňatek... - Viz obrázek


Cheaty - potřeby... - Viz obrázek


2. Pokud takto klikneme na neaktivního simíka (mimo i v domácnosti), vyskočí nám skoro stejná nabídka. Rozdíl je jen v tom, že je ještě obohacena o dvě možnosti.


Přidat do rodiny - Cizí simík se stane členem vaší domácnosti

Změnit oblečení - Můžete převléknout simíka do každodeního, společenského, pyžama, plavek...
3. Kliknutím (a opět držímě zároveň SHIFT) na libovolný objekt, nám vyskočí další nabídka.


Obnovit objekt (ladění) - Restartuje objekt (např. když krb hoří, hořet přestane - navrátí se do své ''původní'' podoby)

Nastavit jako hlavu - Simíci budou mít místo hlavy daný předmět. (Beze srandy... )


Pokud by vás už náhodou nudilo mít krb, nebo třeba záchodovou mísu na hlavě, stačí zase přidržet SHIFT, kliknout na předmět co má simík na hlavě a vybrat možnost Obnovit objekt (ladění)Pokud kliknete na objekty, které se po čase používání mohou ušpinit (Sporák, záchod, umyvadlo, dřez...), máme ještě jednu možnost - a to Ušpinit.
4. A pokud nechcete zdlouhavě chodit z místa na místo, můžete simíka teleportovat. Na to stačí přidržet opět SHIFT a zároveň kliknout na jakékoliv místo na zemi.
/Jelikož ovšem není Testovací cheat ve 4 tak dobrý, jako byl v přechozích dílech, můžete si stáhnout mód Cheatovka, který vám do hry přidá ještě možnost Změnit vztahy simíků, nastavení potřeb pomocí posouvání, přidání peněz...
Pokud si chceš stáhnout tento mód, najdeš ho TADY.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.