The Sims 4 - Jdeme se najíst

24. září 2016 v 14:10 | Tesa |  Dodatky, DLC a kolekce 4
Výsledek obrázku pro the sims 4 jdeme se najístToto DLC je součástí 3. Bundle packu (sady)

Výsledek obrázku pro the sims 4 sada

Chtěli jste se vždycky stát majitelem restaurace? V tom případě je DLC The Sims 4 Jdeme se najíst určené přímo pro vás.
Toto rozšíření vám do hry kromě možnosti vlastnit (a navštěvovat) restaurace, přidá do hry samozřejmě i několik kusů oblečení, účesů... a nábytku. Z mého pohledu se jedná (zatím) o nejlepší DLC k The Sims 4.

Výsledek obrázku pro the sims 4 dine out

Chcete mít restauraci zaměřenou jen na rybí pochoutky, nebo třeba na italskou kuchyni? Stačí si tak jednoduše nastavit zaměření restaurace, a nebo upravit jídelníček podle svého. To samé platí s oblečením personálu. :)

Ze začátku můžete mít ve hře jen 3 zaměstnance - Jednoho kuchaře, číšníka a uvaděče.

Postupně, jak se vaší restauraci daří, získáváte obchodní body - za které si můžete koupit výhody (funguje to na stejném přincipu, jako odměny za body u simíků). Mezi těmito výhodami jsou i možnosti najmout více personálu. (Můžete mít až tři kuchaře a dva číšníky. Uvaděč je jen jeden)

Výsledek obrázku pro the sims 4 dine out

Ovšem jako velké mínus tohoto herního balíčku je fakt, že vy (respektive váš simík) - jakožto majitel restaurace - JEN majitelem i zůstanete. Nemůžete tak být kuchařem, číšníkem ani uvaděčem, jako to bylo v TS2. Což je alespoň pro mě obrovská škoda.

Abyste si ale nemysleli... přestože nemůžete v restauraci pracovat jako běžný zaměstnanec, jeden úkol (a docela podstatný) dělat můžete. Je jen na vás, zda si jen sednete k baru, a budete popíjet simovici... ( ), nebo jestli pro dobrý chod restaurace něco uděláte. Když do vaší restaurace přijdou hosté, je dobré je jako majitel přivítat, zkontrolovat jim stůl - zda je vše v pořádku, a někdy dát třeba zákazníkovu jídlu prioritu (bude tak uvařené rychleji), nebo dát rovnou jídlo/pití/dezert na účet podniku.

Výsledek obrázku pro the sims 4 jdeme se najíst

Aby se vaši zaměstnanci rychleji učili potřebné dovednosti (Kuchař - vaření a mixologie, Číšník - atletika a charisma, Uvaděč - charisma a komedie), můžete jim zaplatit školení. Také není na škodu své zaměstnance čas od času pochválit (aby zůstali spokojení), a když se jim zlepší dovednosti, tak je i povýšit.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.