Imaginární přítel

19. února 2017 v 12:22 | Tesa |  Nadpřirozené bytosti 3
Výsledek obrázku pro the sims 3 imaginary friendImaginární přítel je nadpřirozená bytost, která přibyla s dodatkem Hrátky osudu. Ze začátku se jedná o panenku, která se v pozdějším čase může změnit na nadpřirozenou bytost, která chodí, mluví... vidět ji může ale jen simík, kterému původně (jako panenka) patřil.

Výsledek obrázku pro the sims 3 imaginary friend

JAK HO/JÍ ZÍSKAT?

Existují 2 způsoby.

1) Nechte simíky, aby měli miminko. Po narození jděte zkontrolovat poštovní schránku - přijde vám panenka, u které bude napsáno, že ji vašemu malému drobečkovi poslala vzdálená teta.

2) Vytvořte si batole a jděte se podívat do poštovní schránky - viz č. 1)

ALE POZOR! Ne vždy vašemu dítěti panenka přijde. U narození miminka je cca 85% že dorazí, u vytvoření batolete jen cca 60%!

Související obrázek

CO DÁL?

Pokud už máte v rodině panenku, je nutné ji přesunout do inventáře miminka/batolete. Po tom co miminko vyroste v batole, bude si s panenkou hrát - pokud ne, přikazte mu to.
Čím častěji si s panenkou batole bude hrát, tím lepší vztah mezi nimi bude - budou vám vyskakovat zprávy o tom, jak si batole panenku oblíbilo atd. (jestliže by si s panenkou batole nehrálo, je nulová šance, že se později promění v imaginárního kamaráda)

/Dejte si pozor, v české verzi hry je chyba překladu. Když si svou panenku chcete pojmenovat, máte na výběr 2 interakce:
  • Dát klučičí jméno
  • Dát holčičí jméno
Podle toho, zda zvolíte holčičí/klučíčí, se ovlivní pohlaví panenky, když vyroste v dítě. Ovšem kvůli té překladatelské chybě, jsou pohlaví prohozena. Chcete-li, aby z panenky vyrostl chlapec, vyberte možnost s "holčíčím jménem" (jméno pak napište normálně chlapecké). A u dívky naopak.

Výsledek obrázku pro the sims 3 imaginary friendPROMĚNA PANENKY V IMAGINÁRNÍHO PŘÍTELE


Když batole vyroste v dítě, vyroste s ním i panenka - tzn. proměni se v imaginárního kamaráda, kterého vidí pouze tento simík.

Výsledek obrázku pro the sims 3 imaginary friend potion

JAK PROMĚNIT IMAGINÁRNÍHO PŘÍTELE V NORMÁLNÍHO SIMÍKA


Ano, i toto lze! Je k tomu ovšem potřeba, aby vaše dítě (může to být i teenager - a majitel imaginárního kamaráda) mělo nějaké dovednosti na vědeckém pultíku. Po dosažení určité dovednosti (tuším že je to 10. úroveň), se vám odemkne možnost lektvaru na přeměnu i.p. ve skutečného simíka. Když lektvar máte vytvořený, dejte ho vypít svému imaginárnímu příteli, který se stane skutečným simíkem. Teď už nikdo nebude moci vašemu simíkovi tvrdit, že je blázen co si povídá sám se sebou. :D

Výsledek obrázku pro the sims 3 imaginary friend

/Simík může mít mimochodem imaginárního přítele (když jej nepromění ve skutečného simíka) až do věku teenagera.
/Panenku nelze prodat
/Po přeměně ve skutečného simíka, vypadá imaginární přítel i tak zvláštně - oblečení, vlasy...

Výsledek obrázku pro the sims 3 imaginary friend potion
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.