Porovnání batolat z TS4 s předchozími díly

1. dubna 2017 v 11:00 | Tesa |  Simíci a jejich svět 4Batolata v The Sims 4 jsou mnohem více propracovaná, než v předchozích dílech. V tomto článku se podíváme na zoubek batolatům z předešlých dílů. (Srovnávat budu pouze s TS2 a TS3, jelikož se v TS1 nevyskytují)1. Dovednosti
Na dovednosti jsem se zaměřovala již v minulém článku týkající se batolat.
Článek si můžete přečíst TADY.


2. Batolata v The Sims 4 jsou větší.
Možná jste si toho nevšimli, nebo se vám to nezdálo zajímavé a nebo vám to přišlo jako chyba od vývojářů. Batolata v TS4 jsou úmyslně vytvořena větší a tím pádem i starší než jsou batolata v předchozích dílech. (Věk se pohybuje někdy cca od 1,5 - 2 let). Všimnout si toho lze buď tím, že porovnáte obrázky batolat z předchozích dílů s batolaty v TS4, nebo všímáním si malých detailů.
Když např. batole zestárlo - v předchozích dílech neumělo vůbec nic kromě plazení se, jezení, hraní si a používání plenky. Ovšem v TS4 je ihned po zestárnutí animace, kde rodič své batole naučí chodit. Batole pak svou chůzi postupem času zlepšuje a tak se z neohrabané malé kuličky stane chodící, nebo utíkající špunt. Také narozdíl od předchozích dílů batole nemá dětskou postýlku (ta s ohrádkou), ale klasickou postel ve zmenšené verzi.
Nebo mluvení - V předchozích dílech když batole komunikovalo s ostatními simíky, dalo by se říct, že stále jen žvatlalo - nemluvilo jako klasicky dospělý simík. Naopak v TS4 (Když je dovednost komunikace na max. úrovni), batole zvládá mluvit (téměř) jako dospělý simík.
Jako další ''důkaz'' je i to, že narozdíl od předchozích dílů batolata v TS4 již nepijí z kojenecké láhve.
3. Přibyla až s aktualizací.
Narozdíl od předchozích dílů sebatolata neobjevila již v základní hře po vydání, nýbrž až 2 roky po vydání hry v podobě bezplatné(!!!) aktualizace. Celkově není žádnou novinkou, že byla a je TS4 výrazně osekaná. Ať už se podíváte na dodatky s kolekcemi a porovnáte je s dodatky a kolekcemi s TS2, TS3; nebo zavzpomínáte jak hra vypadala když vyšla nově 4. září 2014... (Chyběly bazény, duchové, rodokmeny... spousta základních věcí) je to až zarážející.


4. Chovají se a vypadají více realisticky
Jejich vzhled (Naducané tvářičky, ručičky...) vypadá mnohem více realisticky než v předchozích dílech. To samé jejich chování (chůze, celkově pohyby...).


5.Speciální vlastnosti
Narozdíl od TS3 mají batolata své vlastní jedinečné vlastnosti.
Můžete tak mít malého andílka, nebo věčně nespokojené batole. A nebo třeba dokonce batole, které je citově vázané ke svým rodičům.

 


Komentáře

1 Kajka Kajka | 1. dubna 2017 v 14:52 | Reagovat

Batolata jsou ve 4 super. Hrozně mě to s nima baví. :-)  :-)

2 Berush Berush | 25. července 2017 v 16:06 | Reagovat

Já za batolata nikdy moc nehrála. Spíš mě s*ali. :-D  :-D  :-D  Ve 4 jsou ale dobrý. :-)  :-D  :-D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.