SimCity 4 - O hře

6. května 2017 v 23:32 | Tesa
Výsledek obrázku pro simcity 4
Hra SimCity 4 je pokračováním slavné herní série SimCity. Hra byla vydána v roce 2003 společností EA. (Vytvořená byla ovšem vývojáři Maxis)

Oproti předešlým dílům má SimCity 4 výrazně lepší grafiku. (Celá hra se vlastně odehrává ve stejném světě/vesmíru, jako TS1)

Hra má pouze jeden datadisk - a to "Rush hour".

Výsledek obrázku pro simcity 4 rush hour

Celá hra se dělí do 3 režimů.
V prvním režimu si upravíte krajinu podle svého - tj. řeky, kopce, zalesnění, či dokonce zvířata nebo dokonce přírodní katastrofy.

Výsledek obrázku pro simcity 4 catastrophes

V dalším režimu už tvoříme vlastní město - silnice, pozemky/zóny (Ve hře máme celkem 3 zóny - Komerční, Residenční a Průmyslové) a snažíme se, aby město prosperovalo. Naneštěstí je obtížnost TS4 nastavená poměrně na vysokou. Je tedy velice obtížné i pro zkušeného hráče, aby u městečko nezkrachovalo.

A poslední je funkce podobná The Sims 1. Můžete si zde částečně ovládat svého simíka (starostu) - např. se projet po městě autem atd.)

/Mimochodem - pokud si budete chtít vytvořit vlastní město v TS2, je k tomu potřeba právě hra SimCity 4, kde si vytvoříte terén a silnice města, uložíte a následně soubor přehodíte do složky s TS2. :) (Do budoucna mám v plánu vytvořit návod)Trailer

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.