The Sims 4 - Rodičovství

1. července 2017 v 17:50 | Tesa |  Dodatky, DLC a kolekce 4
Výsledek obrázku pro the sims 4 rodičovství


Toto DLC je součástí již 5. Bundle packu. :)

Výsledek obrázku pro the sims 4 sada 5

The Sims 4 Rodičovství, je již 5. DLC. Nečekaně je zaměřené na rodinu.

S tímto DLC se nám do hry přidala nová aspirace: Superrodič. (Spadá pod "Rodina")Nová dovednost Rodičovství. Tu si můžete vylepšit praxí - výchovou svých potomků, a nebo teorií - hledáním informací na počítačí a nebo z knih. Tato dovednost má celkem 10. úrovní.
A pokud si nechcete tuto dovednost zdlouhavě nadělávat, můžete si úrovně nacheatovat. Seznam cheatů máte TADY.


Občas se vám ukáže tabulka, kde vám vaše ratolesti sdělují problém a vy jim musíte poradit.
Někdy je k dispozici rada jen jedna, někdy více. Podle toho, jakou radu svému potomku dáte, vylepší (nebo se mu naopak zhorší) hodnoty.Životních hodnot je ve hře celkem 5.
Mají je jen: batolata, děti a teenageři.
Podle toho, jak budete své dítě vychovávat (trestat, chválit, neřešit...), nebo jim radit, a podle dětského chování a plnění povinností (psaní domácích úkolů, čištění zubů, prostírání stolu, chování se k ostatním simíkům...) bude se dítěti zlepšovat, nebo naopak zhoršovat určitá hodnota.VYCHOVÁNÍZODPOVĚDNOSTŘEŠENÍ KONFLIKTŮEMPATIEOVLÁDÁNÍ EMOCÍA pokud nabyde váš simík určité hodnoty na maximum, může získat nové speciální vlastnosti. Mezi jimi jsou např.: Nezodpovědný, nebo naopak zodpovědný;nevychovaný/vychovaný atp. Pokud ovčem chcete nějakou z těchto speciálních vlastností, aniž byste pro to museli něco udělat, můžete si pomoci cheatem. :) (seznam cheatů máte TADY)


Jeden ze zcela nových předmětů, je rodinná nástěnka. Můžete přes ní např. nastavit večerku dětem, napsat pro někoho vzkaz, nakreslit obrázek anebo nastavit pro děti jaké mají dělat domácí práce.


Dále můžete zabalit dětem (i jiným simíkům) svačinu/oběd/večeři =jídlo, do pytlíčku, což je opravdu hezká maličkost a detail.


Další příjemná maličkost je interakce, díky které budou moci starší simíci poslat děti spát.

Deníčky! Simíci si mohou začít psát deníčky, ale pozor, aby ho váš sourozenec nenašel a nepřečetl si ho.


Pokud budou vaši potomci dělat zle, můžete je poslat na hanbu, nebo jim dát dokonce zaracha.

Související obrázek

Děti mohou začít dělat školní projekty a zapojit do toho klidně celou rodinou. Školní projekty fungují vlastně jako domácí úkoly - práce doma, která vašim ratolestem může vylepšit prospěch. Ne vždy se ale projekt vydaří přesně podle vašich představ. Když se simík nesnaží, může vzniknout pořádný šunt.

Výsledek obrázku pro the sims 4 parenthood

Dalším novým předmětem je stavebnice. Když simíci staví něco ze stavebnice, vylepšuje se jim tim dovednost kreativity. :)

Výsledek obrázku pro the sims 4 rodičovství

Další novinkou je možnost přihlásit se jako dobrovolník na různé akce.
Akné! (Bohužel nefunguje stejně jako v The Sims 2 - že by se objevilo sem tam pár pupínků, na které musíte použít mastičku, abyste se jich zbavili.) V The Sims 4 fungují stejně jako jako pihy, nebo mateřská znaménka.


Nové oblečení, účesy a celkově věci do CAS + nábytek.

The Sims 4 Parenthood Game Pack released! image 13013 670x463 Sims 4 Updates

The Sims 4 Parenthood Game Pack released! image 13413 670x463 Sims 4 Updates

The Sims 4 Parenthood Game Pack released! image 13512 670x463 Sims 4 Updates

Na závěr snad už jen dodám, že je toto DLC opravdu skvělé. Je to tak trochu předělaný dodatek Hrátky osudu k The Sims 3 (Což byl mimochodem můj nejoblíbenější dodatek). Pokud tedy rádi hrajete spíše za rodiny, než za jednotlivého simíka, s kterým vymetáte cluby a bary, je pro vás toto DLC jako stvořené. :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.